program-bg

Baby Best - простір
щасливих дітей!

Є раціональне зерно в тому, щоб дозволити малюкові розбити чашку або тарілку.

Тім Селдін, «Енциклопедія Монтессорі»

i-heart-blue i-heart-rose i-heart-purple i-star
i-boy

Територія чомучок

Ми не просто викладаємо, ми вчимо малюків ставити запитання, досліджувати навколишній світ, пізнавати природу та науку і шукати відповіді самостійно. Наші дітки отримують практичні навички вчаться їх застосовувати в житті.

i-boy2

Ростимо особистості

Ми розуміємо і підтримуємо особистість в кожному малюкові. Всі наші викладачі та вихователі ставляться до дітей, як до рівних: шанобливо, ввічливо, дбайливо. Ми розуміємо та чуйно реагуємо на потреби дітей.

i-parent

Допомагаємо батькам

Ми можемо надати рекомендації та консультації по вихованню батькам. За допомогою дитячого психолога батьки можуть краще зрозуміти власну дитину. Тож не соромтесь, звертайтесь і ми допоможемо дати малюку те, чого він потребує прямо зараз.

Як нам це вдається?

Як нам вдалося створити таку атмосферу розвитку та підтримки у "Baby Best"? Відповідь у нашій засновниці — Марині Тимінській. Мама трьох синів, психолог за освітою — хто, як не вона, може краще знати все про виховання та розвиток малюків?

Марина щодня працює у "Baby Best" із дітками, викладачами та батьками. Ви можете поставити їй будь-яке питання по садочку, чи прийти на екскурсію, якщо ви обираєте навчальний заклад для малюка.

Всі викладачі та вихователі підбирались Мариною Тимінською, адже нам важливі не тільки знання та навички, а й власні якості людини.

Кожен учасник команди "Baby Best" не тільки професіонал своєї справи, а й поділяє нашу ідеологію бережного виховання дітей.

director
i-heart-blue i-heart-rose i-heart-purple i-star

Наші викладачі

i-heart-blue i-heart-rose i-heart-purple i-star

Приєднуйтесь до "Baby Best"

join-us5 join-us4 join-us3 join-us2

Принципи, яких ми дотримуємось:

- Освітні стандарти. Наш садочок має ліцензію Міністерства освіти України, а це означає, що ми проходимо всі державні перевірки! Не тільки на відповідність навчальної програми до стандартів, а й на безпеку середовища - аналізи якості води, їжі та відповідність приміщення для діяльності садочка.

- Відкритість у спілкуванні батьками. Ми готові допомогти батькам не тільки у період адаптаційного періоду малюка, а й впродовж всього часу, що він проводить у садочку. Звертайтесь, запитуйте та отримуйте відповіді і допомогу.

- Безпека дітей. Наша територія закрита і ніхто зі сторонніх не може потрапити до садочка, а діти не можуть самостійно вийти за територію. У нас встановлено відеоспостереження, тож ви у будь-який момент можете запросити та отримати запис того, як ваш малюк проводить час у нас.

i-heart-blue i-heart-rose i-heart-purple i-star

Замовити дзвінок адміністратора

    i-heart-blue i-heart-rose i-heart-purple

    Контакти

    map_babybest
    up-arrow